Met de Wielerronde in aantocht op 10 juli aanstaande maakt Bergeijk zich wederom op voor een groots spektakelstuk! Het Wieler Comité Bergeijk (WCB) is er klaar voor; met ruim 80 vrijwilligers die dit evenement mede ondersteunen en in goede samenwerking met bedrijfsleven en gemeente, zal ook dit jaar de Kermis een stevige sportieve tint krijgen.

Een technisch wielerparcours, ook wel de “klassieke Bergeijkse ACHT” genoemd, van 2300 meter en met maar liefst 14 bochten staat garant voor een aantrekkelijk koersverloop. Dit wordt steeds meer gewaardeerd door onze achterban, mede gezien de gezelligheid en drukte op en om het parcours. Behalve een ijzersterk deelnemersveld bij zowel dames als heren- elite en beloften, ook dit jaar weer de gerenommeerde Recreantencompetitie voor de pure wielerliefhebber zonder licentie. In navolging van vorig jaar een lopende competitie waarbij zich inmiddels 10 (!) Kempencomités met wielerronden bij hebben aangesloten. Toch heeft het WCB ook dit jaar weer een noviteit weten in te bouwen. Met name de snelle 50-plussers onder de recreanten kunnen zich extra onderscheiden in deze aparte categorie die gewoon met de recreanten kunnen meerijden. Deze ervaren fietsers mogen strijden om de Master-50 plus titel van Bergeijk; een erkenning voor een categorie van 50 plus die zich fietsend stevig in deze leeftijdsklasse weet te verbreden. Uiteraard ook ruim baan voor onze schooljeugd die zich kunnen inschrijven voor de dikke bandenrace. Via scholen is inmiddels informatie verstrekt voor inschrijving, ook kan via onze website worden ingeschreven: www.wielerronde-bergeijk.nl

Zoals gebruikelijk is dit geweldige wielerfestijn gratis toegankelijk voor iedereen. Tijdens ons complete programma kan worden meegedongen naar een gigantisch prijzenfestival met de beruchte wieler-loterij. Prijzen worden na afloop van de heren-elite finale kenbaar gemaakt bij de VIP-locatie. Overigens zal nabij deze VIP-locatie door het WCB, met nodige ondersteuning, een extra stand worden ingericht ter vervanging van de inmiddels gesloten voormalige café-locatie de Snor. Immers dient gezelligheid met een hap en drankje zeker bij deze wielerronde voor allen te moeten blijven gewaarborgd nabij Finish- en Start-locatie in ons centrum.

Het mag duidelijk zijn dat deze wielerronde niet alleen wordt gemaakt door toppers en prominenten maar juist kan worden gerealiseerd door grote steun van veel vrijwilligers, sponsoren, omwonenden, middenstand en gemeente. Het WCB dankt allen voor deze inzet, betrokkenheid en geweldige passie voor de wielersport. Graag tot 10 juli in het centrum van Bergeijk!

Het programma voor ziet er als volgt uit:

  • 14.45 uur Start Dikke Bandenrace voor onze schooljeugd
  • 15.45 uur Start Recreanten Kempen Cup en Recreanten Masters 50 plus (40km)
  • 17.00 uur Start  Dames Elite (65 km)
  • 19.00 uur Start  Heren Elite/Beloften  ( 90 km).

 

Wieler Comité Bergeijk

LET OP ! Deze website gebruikt cookies.

Wanneer u niet akkoord gaat met gebruik van onze cookies dient u uw browser aan te passen. Meer info

Akkoord

Deze website maakt gebruik van cookies om het fuctioneren en het gebruik van deze website te verbeteren. Ook maken wij gebruik van cookies van derden (social media). Er zal op geen enkele wijze contact kunnen worden gemaakt met gebruikers door middel van de cookies.

Voor het instellen weigeren van cookies in je browser, kijk op de onderstaande links voor instructies:

Our website is protected by DMC Firewall!