Wieler Comité Bergeijk werd, in een later gewijzigde vorm, in 1982 opgericht en heeft in haar beginperiode een sterke bloei doorgemaakt.

Na een aantal jaren regionaal actief te zijn geweest streeft het huidige bestuur ernaar landelijke wedstrijden naar Bergeijk te halen.

In Bergeijk werden de eerste edities van de Ronde van Brabant en de Holland Ladies Tour georganiseerd.

In 2017 werd de 25e wielerronde in Bergeijk verreden, de eerste ronde was 35 jaar eerder in 1982. Enkele renners zoals Jeroen Blijlevens, Allard Engels en Kenny van Hummel die als amateur wonnen in Bergeijk en wisten later als prof door te breken.

Drie renners wisten de kermisronde Bergeijk twee keer te winnen: Marco Brus, Benjamin Sydlik en Koos Jeroen Kers.

Impressie geschiedenis

Wielerronde Bergeijk 2015 1
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015 2
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015 2
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  4
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  5
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  10
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  11
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  12
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  13
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  14
Wielerronde Bergeijk 2015
Wielerronde Bergeijk 2015
2012 Recreanten Groot Bergeijk 1
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk 2
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk 3
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk 4
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk
2012 Recreanten Groot Bergeijk 4
1. Patrick Geraerts
2. Jan Burgmans - 3. Dion Koch
1. Patrick Geraerts
2. Jan Burgmans - 3. Dion Koch
Heren Elite Beloften 2012 1
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012 2
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012 3
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012 4
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012 6
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012
Heren Elite Beloften 2012 6
1. Marco Brus
2. Twan van den Brand - 3. Koos Jeroen
1. Marco Brus
2. Twan van den Brand - 3. Koos Jeroen Kers
Dames Elite Beloften 2012 1
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012 2
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012 3
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012 4
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012 4
1. Nina Kessler
2. Anne Arnouts - 3. Marjolein Claessen
1. Nina Kessler
2. Anne Arnouts - 3. Marjolein Claessen
Dames Elite Beloften 2012 5
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012
Dames Elite Beloften 2012 5b
Baby-Dump Kempenpers Klassement Nina Kessler
Baby-Dump Kempenpers Klassement Nina Kessler
Elite/Beloften 2011 1
Elite/Beloften 2011
Elite/Beloften 2011
Elite/Beloften 2011 2
Elite/Beloften 2011
Elite/Beloften 2011
Elite/Beloften 2011 3
Elite/Beloften 2011
Elite/Beloften 2011
Elite/Beloften 2011 3
1. Dennis Smit
2. Thomas Rabou - 3. Marco Bruns
1. Dennis Smit
2. Thomas Rabou - 3. Marco Bruns
Recreanten 2011 1
Recreanten 2011
Recreanten 2011
Recreanten 2011 2
Recreanten 2011
Recreanten 2011
Recreanten 2011 2
1 . Jan Burgmans
2. Dion Koch - 3. Ruud v. Ballegooi
1 . Jan Burgmans
2. Dion Koch - 3. Ruud v. Ballegooi
Nieuweling-vrouwen 2011
Nieuweling-vrouwen 2011
Nieuweling-vrouwen 2011
Nieuweling-vrouwen 2011
1. Lysanne Rohde
2. Melissa Steenhof - 3. Demi de Jong
1. Lysanne Rohde
2. Melissa Steenhof - 3. Demi de Jong
Junior-vrouwen 2011
Junior-vrouwen 2011
Junior-vrouwen 2011
Junior-vrouwen 2011
1. Rebecca Talen
2 Kelly Marcus - 3. Veerle Goossens
1. Rebecca Talen
2 Kelly Marcus - 3. Veerle Goossens
2011 - Ereronde met Nationaal Kampioenen Nieuwelingen
2011 - Ereronde met Nationaal Kampioenen Nieuwelingen 5e NCS Tijdrijden
2011 - Ereronde met Nationaal Kampioenen Nieuwelingen 5e NCS Tijdrijden
2011 - Ereronde met Nationaal Kampioenen Nieuwelingen
Melissa Steenhof (R) Junioren Ashlynn van Baarle (M) en de Zwitserse Rita Imstepf (L)
Melissa Steenhof (R) Junioren Ashlynn van Baarle (M) en de Zwitserse Rita Imstepf (L)
Rondemissen 2011
Rondemissen 2011
Danique Hompes en Lieke Kox
Rondemissen 2011
Danique Hompes en Lieke Kox
Elite/Beloften 2010
Elite/Beloften 2010
Elite/Beloften 2010
Elite/Beloften 2010
1 Benjamin Sydik
2 Rob Disseldorp - 3 Rik Kavsek
1 Benjamin Sydik
2 Rob Disseldorp - 3 Rik Kavsek
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009 1
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009 2
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009 3
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009
Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009
Junioren 2005
Junioren 2005
Junioren 2005
Junioren 2005
1. Ralf Verhoeven
1. Ralf Verhoeven
NK Tijdrijden 2004 - 1
NK Tijdrijden 2004
NK Tijdrijden 2004
NK Tijdrijden 2004 - 2
NK Tijdrijden 2004
NK Tijdrijden 2004
NK Tijdrijden 2004 - 3
NK Tijdrijden 2004
NK Tijdrijden 2004
NK Tijdrijden 2004 - 3
1. Thomas Dekker
2. Joost Postuma 3. Bart Voskamp
1. Thomas Dekker
2. Joost Postuma 3. Bart Voskamp
NK Tijdrijden 2003 - 1
NK Tijdrijden 2003
NK Tijdrijden 2003
NK Tijdrijden 2003 - 2
NK Tijdrijden 2003
NK Tijdrijden 2003
NK Tijdrijden 2003 - 2
1. Maarten den Bakker
1. Maarten den Bakker
Holland Ladies Tour 2003
Holland Ladies Tour 2003
Jan Peeters interviewt Miriam Melgers
Holland Ladies Tour 2003
Jan Peeters interviewt Miriam Melgers
Etappe Holland Ladies Tour 2002
Etappe Holland Ladies Tour 2002
Etappe Holland Ladies Tour 2002
Huldiging Holland Ladies Tour 2002
Huldiging Holland Ladies Tour 2002
Huldiging Holland Ladies Tour 2002
Einde slideshow geschiedenis
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Impressie Dikke Banden Race

Wielerronde Bergeijk 2015  7
Dikke Bandenrace 2015
Dikke Bandenrace 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  8
Dikke Bandenrace 2015
Dikke Bandenrace 2015
Wielerronde Bergeijk 2015  9
Dikke Bandenrace 2015
Dikke Bandenrace 2015
Rabo Dikke Banden Race 2012 1
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012 2
Rabo Dikke Banden Race 2012 - 7 jarigen
Rabo Dikke Banden Race 2012 - 7 jarigen
Rabo Dikke Banden Race 2012 2
1. Jorn van de Meerakker 2. Niek van Zijl
1. Jorn van de Meerakker 2. Niek van Zijl
Rabo Dikke Banden Race 2012 3
Rabo Dikke Banden Race 2012 - 8 jarigen
Rabo Dikke Banden Race 2012 - 8 jarigen
Rabo Dikke Banden Race 2012 3
1. Kas Kuyken 2. Rik Burgmans 3. Jan Daniels
1. Kas Kuyken 2. Rik Burgmans 3. Jan Daniels
Rabo Dikke Banden Race 2012 4
Eerste meisje 8 jarigen Alyshya Peels
Eerste meisje 8 jarigen Alyshya Peels
Rabo Dikke Banden Race 2012 4
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012 5
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012 5
Eerste meisje 10 jarigen Jacquline le Clerq
Eerste meisje 10 jarigen Jacquline le Clerq
Rabo Dikke Banden Race 2012 6
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012 6
1. Dean Peels 2. Rick Wouters 3. Ferry Kolen
1. Dean Peels 2. Rick Wouters 3. Ferry Kolen
Rabo Dikke Banden Race 2012 7
Rabo Dikke Banden Race 2012 - 12 jarigen
Rabo Dikke Banden Race 2012 - 12 jarigen
Rabo Dikke Banden Race 2012 7
1. Rick Cremers
1. Rick Cremers
Rabo Dikke Banden Race 2012 8
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race 2012
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 1
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 1
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 1
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 1
1. Kas Kuyken - 2. Biem v. Loon - 3. Rik Burgmans - Eerste meisje: Suus van der Lee
1. Kas Kuyken - 2. Biem v. Loon - 3. Rik Burgmans - Eerste meisje: Suus van der Lee
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 2
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 2
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 2
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 2
Tuur Burgmans - 2. Jens Bottram - 3. Yara van Ginkel - Eerste meisje: Yara van Ginkel
Tuur Burgmans - 2. Jens Bottram - 3. Yara van Ginkel - Eerste meisje: Yara van Ginkel
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 3
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 3
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 3
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 3
1. Jannewim Daris - 2. Sven Teunissen v Manen - 3. Jim Bartholomeus - Eerste meisje: Yente van Ginkel
1. Jannewim Daris - 2. Sven Teunissen v Manen - 3. Jim Bartholomeus - Eerste meisje: Yente van Ginkel
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 4
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 4
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 4
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 4
1. Sem Rombouts - 2. Rick Wouters - 3. Fin Termaten - Eerste meisje: Bregje Theuws
1. Sem Rombouts - 2. Rick Wouters - 3. Fin Termaten - Eerste meisje: Bregje Theuws
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 5
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 5
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 5
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 5
1. Rick Cremers - 2. Kelvin Kanen - 3. Danique Loos - Eerste meisje: Danique Loos
1. Rick Cremers - 2. Kelvin Kanen - 3. Danique Loos - Eerste meisje: Danique Loos
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 6
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 6
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011
serie 6
Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 6
1. Ralph Daris - 2. Kevin Weijers - 3. Jordi Weijers - Eerste meisje: Melissa vd. Heijden
1. Ralph Daris - 2. Kevin Weijers - 3. Jordi Weijers - Eerste meisje: Melissa vd. Heijden
Rabobank Dikke Banden Race, Bergeijk 14 juli 2009
Rabobank Dikke Banden Race, Bergeijk
14 juli 2009
Rabobank Dikke Banden Race, Bergeijk
14 juli 2009
Rabobank Dikke Banden Race, Bergeijk 14 juli 2009
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Holland Ladies Tour 2012

Uitslagen

1982 Herman Snoeyink

1983 Jan Peels

1984 Frans Plantaz

1990 Jan Burgmans

1991 Edwin Ophof

1992 Edwin Ophof

1993 Jeroen Blijlevens

1994 Allard Engels

1995 Herold Dat

1996 Martijn Lust

1997 Joep Basten

1998 Jan Claes

2005 Kenny van Hummel 

2006 Marco Wesseling

2007 Rob Disseldorp

2008 Hans Bloks

2009 Marco Brus

2010 Benjamin Sydlik

2011 Dennis Smit

2012 Marco Brus

2013 Ferdi Frijters

2014 Koos Jeroen Kers

2015 Benjamin Sydlik

2016 Koos Jeroen Kers

2017 Fabio Jakobsen

In 2017 werd de 25e wielerronde in Bergeijk verreden. De eerste ronde was 35 jaar geleden in 1982. Enkele renners zoals Jeroen Blijlevens, Allard Engels en Kenny van Hummel die als amateur wonnen in Bergeijk wisten later als prof door te breken.
Drie renners wisten de kermisronde Bergeijk twee keer te winnen: Marco Brus, Benjamin Sydlik en Koos Jeroen Kers.

  Naam Plaats Rugnr.

1

Fabio Jakobsen

HEUKELUM

42

2

Koos Jeroen Kers

AMSTELVEEN

24

3

Tim Kerkhof

NISTELRODE

22

4

Robbert de Greef

GELDROP

12

5

Lars van de Vall

Heemstede

38

6

Maik van der Heijden

SCHAIJK

48

7

Hans Dekkers

IJZENDIJKE

10

8

Jordi Talen

SPIJKENISSE

36

9

Wouter de Groot

DELFT

13

10

Tom Vermeer

MERKSPLAS (B)

39

11

Robbie Gevers

SCHIJNDEL

11

12

Willem Bok

MAREN-KESSEL

8

13

Jordi van Loon

LAGE ZWALUWE

27

14

Jorrit de Haas

EERSEL

14

15

Robbie van Bakel

DEURNE

6

16

Robert Solberg

NEERBEEK

47

17

Rowan Bergmans

MAREN-KESSEL

7

18

Maarten Hendrickx

BAARLE NASSAU

15

19

Max Hendrikx

HAPERT

45

Eerder geklasseerd

20

Benjamin Sydlik

WASSENBERG

35

21

Paul Gruithuijzen

BREUGEL

50

22

Justin Timmermans

HARDENBERG

49

23

Lieven Anthonise

Dordrecht

3

24

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven

21

25

Mike van Herk

BERGEIJK

16

26

Marco van Schijndel

Sint-Oedenrode

33

 NaamPlaatsRugnr.
1Nina KesslerVelserbroek35
2Sandra van VeghelESCH28
3Melanie KlementDiphoorn16
4Ymke SteginkHEUSDEN25
5Amanda JamiesonWaipukurau14
6Femke GeerisGELDROP9
7Susanne MeistrokELSHOUT20
8Eveline de GrootZOETERMEER36
9Judith BloemApeldoorn5
10Jet WildemanNijmegen30
11Carleen BaasBLADEL3
12Tone Hatteland LimaNOORWEGEN31
13Kim BangaEINDHOVEN4
14Delore StougjeZUIDLAND34
15Inge van der HeijdenSCHAIJK11
16Alicja VerhagenWoerden29
17Sharon DommanschetROOSENDAAL8
18Ayla RudgleyEvatt23
19Ingeborg Bremmersamstelveen6
20Nadia StappenbeltAPELDOORN24
21Louisa LobigsBRUNSWICK1
22Britt TeunissenYSSELSTEYN LB26
23Kerry JonkerAUSTRALIA32
24Els JorissenDORDRECHT15
25Nielske BremmersVALKENSWAARD7
26Maaike MeistrokELSHOUT19
27Roos AnneveldtUtrecht38

Positie | Deelnemer | WOONPLAATS | rugnr.

  1. Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN 14
  2. Jasper de Laat MOERGESTEL 20
  3. Tom Vermeer MERKSPLAS (B) 34
  4. Robin Wennekes DODEWAARD 36
  5. Coen Vermeltfoort VLIJMEN 35
  6. Robbie van Bakel DEURNE 52
  7. Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL 31
  8. Johim Ariesen RHENEN 51
  9. Pascal Aandewiel AMSTERDAM 1
  10. Jeroen Breewel WILNIS 3
  11. Jordi Talen SPIJKENISSE 30
  12. Steven Stenekes BENNEKOM 28
  13. Robert Frederique MOL 53
  14. Marcel Wouters GROESBEEK 47
  15. Wayne Stijns BUNDE 48
  16. Jeroen Janssen NIJMEGEN 55
  17. Niels Wubben DORST 40
  18. Sven Noels BALEN 39
  19. Sjors Dekker ANDIJK 57
  20. Maarten Hendrickx BAARLE NASSAU 43
  21. Jordi van Loon LAGE ZWALUWE 21
  22. Abe Celi OOSTERHOUT 56
  23. Jorrit de Haas EERSEL 9
  24. Kevin Minten MILL 42
  25. Robbert de Greef GELDROP 50
  26. Paul Dekkers GERWEN 41
  27. Mart Muskens HEESBEEN 49
  28. Justin Timmermans HARDENBERG 45
  29. Rowan Bergmans MAREN-KESSEL 2
  30. Edwin Arts HELMOND 54
  31. Jan-Willem Kamphof EINDHOVEN 13

DNF Chris van Brussel VELDHOVEN 4
DNF David van Eerd BREDA 58
DNF Remco Esselaar STEIN LB 7
DNF Robbie Gevers SCHIJNDEL 8
DNF Max Hendrikx HAPERT 46
DNF Koen van de Klundert WOENSDRECHT 17
DNF Joey van Manen VEENENDAAL 22
DNF Hein Smits WIJCHEN 26
DNF Tristan Timmermans HARDENBERG 44
DNF Jurjen Varkevisser UDEN 32
DNF Douwe Verberne LIEROP 33
DNF Ronan van Zandbeek SCHIJNDEL 38

Positie | Deelnemer | WOONPLAATS | rugnr.

  1. Vera Koedooder APELDOORN 18
  2. Sandra van Veghel ESCH 40
  3. Winanda Spoor APELDOORN 48
  4. Jip van den Bos OOST-KNOLLENDAM 5
  5. Evy Kuijpers LIEROP 21
  6. Maaike Boogaard SITTARD 4
  7. Melanie Hessling LANDGRAAF 11
  8. Karlijn Swinkels HANDEL 43
  9. Maud Kaptheijns WESTERHOVEN 16
  10. Claudia Koster ASSENDELFT 20
  11. Arianna Pruisscher NIEUW DORDRECHT 46
  12. Britt Teunissen YSSELSTEYN LB 39
  13. Céline van Houtum DEN DUNGEN 14
  14. Femke Geeris GELDROP 8
  15. Susanne Meistrok ELSHOUT 29
  16. Arenda Grimberg BAARLE NASSAU 49
  17. Carleen Baas DEN DUNGEN 1
  18. Linda Poelstra-Ringlever BERG EN DAL 33
  19. Maaike Brandwagt SITTARD 6
  20. Esther van Leeuwe KRIMPEN AAN DEN IJSSEL 22
  21. Aniek van Alphen HAPERT 47
  22. Rachelle van Kappel WOERDEN 45
  23. Anne de Ruiter POLSBROEK 37
  24. Anne Posthuma WIJCHEN 51
  25. Lana Verberne BERGEIJK 42
  26. Janneke van Doorn UTRECHT 44
  27. Amanda Jamieson NIEUW ZEELAND 15
  28. Christina Koep KERPENSINDORF 19
  29. Ingeborg Bremmers VALKENSWAARD 7
  30. Natalie Kerwin NIEUW ZEELAND 17
  31. Bianca Lust OOSTZAAN 24
  32. Rosan Baas DEN DUNGEN 2
  33. Ariane Horbach BOCHHOLZ (D) 13
  34. Lysanne Rohde PRINSENBEEK 36
  35. Esther Meisels USA 27
  36. Lynette Benson ZUID AFRIKA 3
  37. Sanne Smits WYCHEN 52
  38. Anouk Reen EINDHOVEN 50
  39. Natalia Franco COLOMBIA 9
  40. Tess Ruth Olivier USA 32
  41. Anja Gerber ZUID AFRIKA 10
  42. Nocolene Marais ZUIDAFRIKA 25
  43. Danielle Viola Strydom ZUID AFRIKA 38
  44. Patricia Nuyens EERSEL 31

DNF Sophie Pulford NIEUW ZEELAND 34

Positie | Deelnemer | WOONPLAATS | Rugnr.

  1. Mike van Herk BERGEIJK 22
  2. Martijn Schippers BERGEIJK 10
  3. Frank Dirx WESTERHOVEN 9
  4. Hans Westerveld LUYKSGESTEL 11
  5. Ralf Verhoeven BERGEIJK 18
  6. Rolf van Empel BERGEIJK 20
  7. Dennie Rombouts LUYKSGESTEL 32
  8. Dick Stoorvogel NEERPELT 15
  9. Will Boudewijns BERGEIJK 12
  10. Erik van Orsouw LUYKSGESTEL 16
  11. Dion Koch NEERPELT 23
  12. Harm Rombouts BERGEIJK 17
  13. Johnny Bosmans BERGEIJK 14
  14. Luc Cuypers LUYKSGESTEL 26

7 jaar

  1. Thijs van den Dungen
  2. Jelle Tops
  3. Sven Verbunt
    Eerste meisje: Nienke Kanen

8 jaar

  1. Matt Royakkers
  2. Dylano Boogerd
  3. Luukvan den Dungen
    Eerste meisje: Gaelle Dusable

9 jaar

  1. Jori Sleddens
  2. Jasper Schijvens
  3. Elmi Kuyken
    Eerste meisje: Elmi Kuyken

10 jaar

  1. Esmee Cremers
  2. Tygo Rutten
  3. Sed Lemmens
    Eerste meisje: Esmee Cremers

11 jaar

  1. Tycho Hoeks
  2. Jorn van de Meerakker
  3. Daan van Haag 
    Eerste meisje x

12 jaar

  1. Kas Kuijken
  2. Nick Kuyken
  3. Stan Smeets
    Eerste meisje x

Elite vrouwen :

  1. Vera Koedooder
  2. Evy Kuijpers
  3. Britt Teunissen

 

Elite mannen:

  1. Benjamin Sydlik
  2. Jeroen Breewel
  3. Coen Vermeltfoort

Recreanten:

  1. Giel Muller
  2. Jan Burgmans
  3. Jan Hoeks

 

Tussenstand Recreanten Groot Bergeijk:

  1. Jan Hoeks
  2. Ruud van Ballegooij
  3. Hans Westerveld

7 jaar

  1. Neel Lepelaars
  2. Jan Rodenburg
  3. Beau Willems
    1e Meisje: Imke van Zijl

 

8 jaar

  1. Tristan Peels
  2. Fer van Dooren
  3. Ron Baudewijns

 

9 jaar

  1. Tigo Rutten
  2. Esmee Cremers
  3. Koen Smeets
    1e Meisje: Esmee Cremers

 

10 jaar

  1. Nele van Gorp
  2. Mike Coppelmans
  3. Jorn van de Meerakker
    1e Meisje: Nele van Gorp

 

11 jaar

  1. Rik Burgmans
  2. Kas Kuijken
  3. Stan Smeets
    1e Meisje: Aishia Kirkels

 

12 jaar

  1. Andries Droste
  2. Mart Coppelmans
  3. Jan Daniels

 

Deelnemer

Woonplaats

Rugnr.

1

Ferdi Frijters

BERKEL-ENSCHOT

18

2

Koos Jeroen Kers

AMSTELVEEN

27

3

Koen Bouwman

ULFT

56

4

Ferdi van Katwijk

OVERLOON

26

5

Pim de Beer

BAKEL

3

6

Patrick Bos

AMSTELVEEN

6

7

Luuk de Beer

BAKEL

4

8

Teun van Poppel

HILVARENBEEK

35

9

Rik van IJzendoorn

TIEL

23

10

Geert van der Weijst

REUSEL

47

11

Johim Ariesen

RHENEN

63

12

Marco Brus

SCHIJNDEL

11

13

Eddy van IJzendoorn

TIEL

22

14

Tim Ariesen

RHENEN

64

15

Benjamin Sydlik

DUITSLAND

54

16

Lars van de Vall

OUDERKERK AAN DE AMSTEL

43

17

Robin Wennekes

DODEWAARD

48

18

Jeroen Janssen

NIJMEGEN

24

19

Twan Castelijns

HAPERT

12

20

Edwin Arts

OVERLOON

1

21

Ruud Kooijmans

BEEK EN DONK

28

22

Joren Segers

LOMMEL

40

23

Dylan van Baarle

ZOETERMEER

2

24

Roy van Heeswijk

SINT-OEDENRODE

20

25

Rick Sabel

DUITSLAND

62

26

Joost van der Burg

NOOTDORP

50

27

Joop de Gans

HOOGERHEIDE

57

28

Ian Peter Richards

ARNHEM

51

29

Mark Knoops

SOMEREN

61

30

Ronald Roos

MERKSPLAS (B)

36

31

Rick Craenen

NEDERWEERT

13

32

Robbert de Greef

GELDROP

60

33

Dirk Jansen

VALKENSWAARD

53

34

Jochem Hoekstra

HAREN GN

65

35

Mike Mulkens

HAMOND ACHEL

58

36

Lennard Hofstede

POELDIJK

21

37

Bart Dielissen

BREDA

14

38

Robbie Gevers

SCHIJNDEL

19

39

Patrick van Leeuwen

HILVARENBEEK

29

40

Patrick Ruckert

LIEROP

38

41

Twan van den Brand

VOLKEL

7

42

Marco Brienissen

OPHEUSDEN

8

43

Steven Lammertink

ENTER

55

44

Gijs Vierling

VELDHOVEN

45

DNF

Paul Dekkers

GERWEN

49

DNF

Ruben Dorren

AMSTERDAM

16

DNF

Rob Fleerakkers

HAPERT

17

DNF

Remko Kramer

BRAAMT

66

DNF

Marcel Lommers

SPRANG-CAPELLE

31

DNF

Thijs Poelstra

NIJMEGEN

34

DNF

Wouter van Roosmalen

SINT-OEDENRODE

37

DNF

Mark Solberg

GREVENBICHT

59

DNF

Lars Vierbergen

BOXTEL

44

DNF

Francis Vos

BEST

46

DNF

Nicolas Woods

AUSTRALIA

52

 

Deelnemer

Woonplaats

Rugnr.

1

Vera Koedooder

APELDOORN

14

2

Sarah Roy

SIDNEY

30

3

Geerike v.d. Breggen-Schreurs

ZWOLLE

4

4

Judith Bloem

APELDOORN

3

5

Marjolein Claessen

HOEVEN

8

6

Mary Rose Postma

MAASTRICHT

21

7

Lauren Kitchen

AUSTRALIë

31

8

Esra Tromp

COEVORDEN

33

9

Kelly Markus

HOOFDDORP

17

10

Veerle Goossens

BAKEL

10

11

Maud Kaptheijns

WESTERHOVEN

12

12

Janneke Busser-Kanis

AMERSFOORT

7

13

Nancy van der Burg

NOOTDORP

6

14

Sandra van Veghel

ESCH

25

15

Tone Hatteland

NOORWEGEN

32

16

Nikki Harris

GROOT BRITTANIE

36

17

Carleen Baas

DEN DUNGEN

1

18

Natasja Nieuwenhuizen

S-GRAVENZANDE

19

19

Manon Klomp

TILBURG

13

20

Daniëlle Lissenberg

DEN HAM GN

15

21

Kim Wouters

BLADEL

27

22

Yukiyo Hori

YOKOHAMA

34

23

Ingeborg Bremmers

VALKENSWAARD

5

24

Chris van den Bergh

NIJMEGEN

38

25

Ilse Miltenburg

ECK EN WIEL

18

26

Britt Teunissen

YSSELSTEYN LB

24

27

Melissa Slewe

ASSENDELFT

23

28

Nicole Vernhout

APELDOORN

37

29

Amy Luijten

MUNSTERGELEEN

16

30

Suzanne Huijs

BELFELD

11

DNF

Inga Genyte

EINDHOVEN

9

DNF

Anouk Rockx

OUD-GASTEL

29

DNF

Pauliena Rooijakkers

ASTEN-HEUSDEN

35

DNF

Lana Verberne

LIEROP

26

Rugnr*

Naam

GBK
Pnt

Uitslag
Bergeijk

Eind
klas.
RGB

7

Rob Heijmans

43

20

66

24

Harm Rombouts

37

19

56

5

Jan Burgmans

28

18

46

15

John van Veldhoven

30

17

47

21

Patrick Gerards

30

16

48

11

Mark vd Hoogen

22

15

37

14

Ruud van Ballegooij

15

14

29

25

Niels van de Zanden

39

13

52

13

Frank van der Meyden

20

12

32

18

Hans Westerveld

29

11

40

4

Jan van Dijk

10

10

20

1

Frank Wouters

0

9

9

2

Wil Slenders

11

8

19

27

Bart Kuijken

8

7

15

19

Dennie Rombouts

2

6

8

28

Hans Jansen

22

5

33

17

Ben Hebing

0

4

4

6

Noud Kuijken

0

3

3

26

Dirk Hoeks

15

0

15

16

Dion Koch

12

0

12

12

Marc van Gorp

0

0

0

20

Jan Hoeks

0

0

0

*Gesorteerd op klassering GBK

7 jaar

  1. Rins van Loon
  2. 2.Finn Thijssen
    Eerste meisje: Esmee Cremers

 

8 jaar

  1. Timo v. Ginkel
  2. Mike Coppelmans
    Eerste meisje: Nele van Gorp

 

9 jaar

  1. Kas Kuyken
  2. Philippe le Clerq
  3. Biem van Loon
    Eerste meisje: Lonneke van Montfort

 

10 jaar

  1. Mat van Gorp
  2. Andries Droste
  3. Ryan Leijten
    Eerste meisje: Alysha Peels

 

11 jaar

  1. Jannewim Daris
  2. Glenn Theus
  3. Jim Bartholomeus
    Eerste meisje: Jacqueline le Clerq

 

12 jaar

  1. Ferry kolen

Elite - dames

  Naam Plaats
1 Nina Kessler Velserbroek
2 Anne Arnouts Kalmthout
3 Marjolein Claessen Hoeven
     

Elite - heren

  Naam Plaats
1 Marco Brus Schijndel
2 Twan van den Brand Volkel
3 Koos Jeroen Kers Amstelveen

  Naam Woonplaats
1 Patrick Geraerts Luijksgestel
2 Jan Burgmans Bergeijk
3 Dion Koch neerpelt
4 John van Veldhoven Luijksgestel
5 Hans Westerveld Luijksgestel
6 Frank Wouters Bergeijk
7 Marc van den Hoogen Luijksgestel
8 Cris Toonders lommel
9 Ruud Bellenmakers Luijksgestel
10 Frank van der Meyden Luijksgestel
11 Jordy Lemmens Bergeijk
12 Rob Heymans Bergeijk
13 Will Vlemmix Bergeijk
14 Niels van der Zanden Bergeijk
15 Koen van den Dungen Luijksgestel
16 Ralf Verhoeven Bergeijk
17 Joost Willems Bergeijk

  Naam Woonplaats Eindstand
1 Koch Dion Neerpelt 62
2 Patrick Geraerts Luijksgestel 59
3 Chris Toonders Luijksgestel 50
4 Frank Wouters Bergeijk 49
5 Marc van den Hoogen Bergeijk 48
6 Hans Westerveld Bergeijk 44
7 Rob Heijmans Luijksgestel 44
8 Ruud Bellemakers Luijksgestel 43
9 John van Veldhoven Luijksgestel 39
10 Frank van der Meijden Bergeijk 27
11 Will Vlemmix Bergeijk 17
12 Koen van den Dungen Luijksgestel 10

  1. Ralph Daris
  2. Kevin Weijers
  3. Jordi Weijers

Eerste meisje: Melissa vd. Heijden

  1. Jan Burgmans
  2. Bram van Kooij
  3. Ruud van Ballegooij
  4. Dion Koch
  5. Patrick Geraerts
  6. Cris Toonders
  7. Maartie Antonis
  8. John van Veldhoven
  9. Hans Westerveld
  10. Joep Rombouts
  11. Ronny Theunissen
  12. Dhr. Schutters
  13. John Kox
  14. Joost de Backer
  15. Frank van der Meijden
  16. Carlo Daemen
  17. Koen van den Dungen
  18. Ruud Bellemakers
  19. Will Vlemmix

  1. Jan Burgmans
  2. Dion Koch
  3. Ruud van Ballegooij
  4. Cris Toonders
  5. John van Veldhoven

  1. Lysanne Rohde - RSC De Zuidwesthoek
  2. Melissa Steenhof - WV Woonexpo Kapenga
  3. Demi De Jong
  4. Lotte Eikelenboom - DRC De Mol
  5. Haliegh Dolman - W.C.L. Bergklimmers
  6. Anouk Van Vliet - RSC De Zuidwesthoek
  7. Ramona Bärlocher
  8. Bianca Lust - ARC Ulysses
  9. Irene Gerritsen - TWC T Verzetje
  10. Kinga Quaaden - W.C.L. Bergklimmers
  11. Denise Grimberg
  12. Simone Cornelisse - ZRTC Theo Middelkamp
  13. Anouk Rijff - TWC De Kempen
  14. Kyara Stijns - W.C.L. Bergklimmers
  15. Romy Adegeest - WTC Woerden
  16. Anne Michiels
  17. Whitney Paumen - W.C.L. Bergklimmers
  18. Amy Luijten
  19. Jill Veldman - TWC T Verzetje
  20. Loes Adegeest

    1. Rebecca Talen - RSC De Zuidwesthoek
    2. Kelly Markus - HSC De Bataaf
    3. Veerle Goossens - TWC De Kempen
    4. Rowena Van De Klundert - RSC De Zuidwesthoek
    5. Kirsten Coppens - RSC De Zuidwesthoek
    6. Sophie De Ruijter - PRC Delta
    7. Rita Imstepf
    8. Stefanie Bochsler
    9. Domenique Van Santen - LRTV Swift
    10. Britt Teunissen - TWC De Kempen
    11. Lauren Arnouts - WV De Jonge Renner
    12. Lianne Bal - RWC Ahoy
    13. Anne Peer - WV Uden
    14. Caren Commissaris
    15. Nardie Van Ginneken - RSC De Zuidwesthoek
    16. Mascha Mulder - Restore Cycling
    17. Ashlynn Van Baarle - Restore Cycling
    18. Renee Renders

DNF Maud Kaptheijns - TWC De Kempen

    1. Dennis Smit - Metec Cycling Team
    2. Thomas Rabou - RealCyclist.com
    3. Marco Brus - Rucanor - Line Cyclingteam
    4. Robbert De Greef - Baby-dump/Lemmens/Wilvo Wielerteam
    5. Johim Ariesen - Cyclingteam Jo Piels
    6. Ronald Roos - DRC De Mol
    7. Harm Van Der Sanden - Baby-dump/Lemmens/Wilvo Wielerteam
    8. Ferdi Van Katwijk - RTC De Hoekse Renners
    9. Eddy Van Ijzendoorn - JvR De Batauwers
    10. Michael Schweizer - Team Nutrixxion Sparkasse
    11. Corne Van Kessel - Telenet-Fidea Cycling Team
    12. Sebastian Forke - Team Nutrixxion Sparkasse
    13. Mark Knoops - TWC Tempo
    14. Tim Kleinloog - TWC Tempo
    15. Jan Coolen - TWC Tempo
    16. Nick Bierens - TWC Het Snelle Wiel
    17. Ralf Hamers - WV Schijndel
    18. Giel De Nijs - TWC Tempo
    19. Roy De Waal - Parkhotel Rooding Cycling Team
    20. Rick Craenen - RTC De Hoekse Renners
    21. Teun Van Poppel - TWC Het Snelle Wiel
    22. Willie Smit
    23. Ruud Kooijmans - Baby-dump/Lemmens/Wilvo Wielerteam
    24. Erik Van Stratum - TML Dommelstreek
    25. Gustav Swagemakers - Team Brabant 2000
    26. Twan Castelijns - TWC Het Snelle Wiel
    27. Ken Hanson - Jelly Belly Presented By Kenda')

  1. Kas Kuyken
  2. Biem v. Loon
  3. Rik Burgmans

Eerste meisje: Suus van der Lee

  1. Tuur Burgmans
  2. Jens Bottram
  3. Yara van Ginkel

Eerste meisje: Yara van Ginkel

  1. Jannewim Daris
  2. Sven Teunissen v Manen
  3. Jim Bartholomeus

Eerste meisje: Yente van Ginkel

  1. Sem Rombouts
  2. Rick Wouters
  3. Fin Termaten

Eerste meisje: Bregje Theuws

  1. Rick Cremers
  2. Kelvin Kanen
  3. Danique Loos

Eerste meisje: Danique Loos

  1. Ralph Daris
  2. Kevin Weijers
  3. Jordi Weijers

Eerste meisje: Melissa vd. Heijden

Scroll naar top