Wieler Comité Bergeijk werd, in een later gewijzigde vorm, in 1982 opgericht en heeft in haar beginperiode een sterke bloei doorgemaakt.

Na een aantal jaren regionaal actief te zijn geweest streeft het huidige bestuur ernaar landelijke wedstrijden naar Bergeijk te halen.

In Bergeijk werden de eerste edities van de Ronde van Brabant en de Holland Ladies Tour georganiseerd.

In 2017 werd de 25e wielerronde in Bergeijk verreden, de eerste ronde was 35 jaar eerder in 1982. Enkele renners zoals Jeroen Blijlevens, Allard Engels en Kenny van Hummel die als amateur wonnen in Bergeijk en wisten later als prof door te breken.

Drie renners wisten de kermisronde Bergeijk twee keer te winnen: Marco Brus, Benjamin Sydlik en Koos Jeroen Kers.

Impressie geschiedenis

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • Wielerronde Bergeijk 2015

    Wielerronde Bergeijk 2015

  • 2012 Recreanten Groot Bergeijk

    2012 Recreanten Groot Bergeijk

  • 2012 Recreanten Groot Bergeijk

    2012 Recreanten Groot Bergeijk

  • 2012 Recreanten Groot Bergeijk

    2012 Recreanten Groot Bergeijk

  • 2012 Recreanten Groot Bergeijk

    2012 Recreanten Groot Bergeijk

    Huldiging Recreanten Groot Bergeijk 1. Patrick Geraerts 2. Jan Burgmans 3. Dion Koch

  • Heren Elite Beloften 2012

    Heren Elite Beloften 2012

  • Heren Elite Beloften 2012

    Heren Elite Beloften 2012

  • Heren Elite Beloften 2012

    Heren Elite Beloften 2012

  • Heren Elite Beloften 2012

    Heren Elite Beloften 2012

  • Heren Elite Beloften 2012

    Heren Elite Beloften 2012

  • Heren Elite Beloften 2012

    Heren Elite Beloften 2012

    Huldiging Heren Elite Beloften 1. Marco Brus 2. Twan van den Brand 3. Koos Jeroen Kers

  • Dames Elite Beloften 2012

    Dames Elite Beloften 2012

  • Dames Elite Beloften 2012

    Dames Elite Beloften 2012

  • Dames Elite Beloften 2012

    Dames Elite Beloften 2012

  • Dames Elite Beloften 2012

    Dames Elite Beloften 2012

    Huldiging Dames Elite Beloften 1. Nina Kessler, 2. Anne Arnouts, 3. Marjolein Claessen

  • Dames Elite Beloften 2012

    Dames Elite Beloften 2012

    Dames Elite Beloften winnaar etappe 2012, Baby-Dump Kempenpers Klassement Nina Kessler

  • Rabo Dikke Banden Race 2012

    Rabo Dikke Banden Race 2012

  • Rabo Dikke Banden Race 2012 - 7 jarigen

    Rabo Dikke Banden Race 2012 - 7 jarigen

    1. Jorn van de Meerakker 2. Niek van Zijl

  • Rabo Dikke Banden Race 2012 - 8 jarigen

    Rabo Dikke Banden Race 2012 - 8 jarigen

    1. Kas Kuyken 2. Rik Burgmans 3. Jan Daniels

  • Eerste meisje 8 jarigen Alyshya Peels

    Rabo Dikke Banden Race 2012 

    Eerste meisje 8 jarigen Alyshya Peels

  • Rabo Dikke Banden Race 2012 - Eerste meisje 10 jarigen Jacquline le Clerq

    Rabo Dikke Banden Race 2012 

    Eerste meisje 10 jarigen Jacquline le Clerq

  • Rabo Dikke Banden Race 2012

    Rabo Dikke Banden Race 2012 

    1. Dean Peels 2. Rick Wouters 3. Ferry Kolen

  • Rabo Dikke Banden Race 2012 - 12 jarigen

    Rabo Dikke Banden Race 2012 - 12 jarigen

    1. Rick Cremers

  • Rabo Dikke Banden Race 2012

    Rabo Dikke Banden Race 2012

  • Elite/Beloften 2011

    Elite/Beloften 2011

  • Elite/Beloften 2011

    Elite/Beloften 2011

  • Elite/Beloften 2011

    Elite/Beloften 2011

    1. Dennis Smit - 2. Thomas Rabou - 3. Marco Bruns

  • Recreanten 2011

    Recreanten 2011

  • Recreanten 2011

    Recreanten 2011

    1 . Jan Burgmans - 2. Dion Koch - 3. Ruud v. Ballegooi

  • Nieuweling-vrouwen 2011

    Nieuweling-vrouwen 2011

    1. Lysanne Rohde - 2. Melissa Steenhof - 3. Demi de Jong

  • Junior-vrouwen 2011

    Junior-vrouwen 2011

    1. Rebecca Talen - 2 Kelly Marcus - 3. Veerle Goossens

  • 2011 - Ereronde met Nationaal Kampioenen Nieuwelingen

    2011 - Ereronde met Nationaal Kampioenen Nieuwelingen Melissa Steenhof (R) Junioren Ashlynn van Baarle (M) en de Zwitserse Rita Imstepf (L) 5e NCS Tijdrijden

  • Rondemissen 2011

    Rondemissen 2011 - Danique Hompes en Lieke Kox

  • Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 1

    Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 1

    1. Kas Kuyken - 2. Biem v. Loon - 3. Rik Burgmans - Eerste meisje: Suus van der Lee

  • Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 2

    Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 2

    Tuur Burgmans - 2. Jens Bottram - 3. Yara van Ginkel - Eerste meisje: Yara van Ginkel

  • Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 3

    Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 3

    1. Jannewim Daris - 2. Sven Teunissen v Manen - 3. Jim Bartholomeus - Eerste meisje: Yente van Ginkel

  • Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 4

    Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 4

    1. Sem Rombouts - 2. Rick Wouters - 3. Fin Termaten - Eerste meisje: Bregje Theuws

  • Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 5

    Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 5

    1. Rick Cremers - 2. Kelvin Kanen - 3. Danique Loos - Eerste meisje: Danique Loos

  • Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 6

    Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 2011 - serie 6

    1. Ralph Daris - 2. Kevin Weijers - 3. Jordi Weijers - Eerste meisje: Melissa vd. Heijden

  • Elite/Beloften 2010

    Elite/Beloften 2010

    1 Benjamin Sydik - 2 Rob Disseldorp - 3 Rik Kavsek

  • Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009

    Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009

  • Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009

    Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009

  • Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009

    Kermisronde Bergeijk 14 juli 2009

  • Rabobank Dikke Banden Race, Bergeijk 14 juli 2009

    Rabobank Dikke Banden Race, Bergeijk 14 juli 2009

  • Junioren 2005

    Junioren 2005

    1. Ralf Verhoeven

  • NK Tijdrijden 2004

    NK Tijdrijden 2004

  • NK Tijdrijden 2004

    NK Tijdrijden 2004

  • NK Tijdrijden 2004

    NK Tijdrijden 2004

    1. Thomas Dekker 2. Joost Postuma 3. Bart Voskamp

  • NK Tijdrijden 2003

    NK Tijdrijden 2003

  • NK Tijdrijden 2003

    NK Tijdrijden 2003

    1. Maarten den Bakker" title="NK tijdrijden 2003 1. Maarten den Bakker

  • Holland Ladies Tour 2003

    Holland Ladies Tour 2003

    Jan Peeters interviewt Miriam Melgers

  • Etappe Holland Ladies Tour 2002

    Etappe Holland Ladies Tour 2002

  • Huldiging Holland Ladies Tour  2002

    Huldiging Holland Ladies Tour 2002

  • Einde slideshow geschiedenis

Holland Ladies Tour 2012

 
Historie winnaars Wielerronde Bergeijk

1982 Herman Snoeyink

1983 Jan Peels

1984 Frans Plantaz

1990 Jan Burgmans

1991 Edwin Ophof

1992 Edwin Ophof

1993 Jeroen Blijlevens

1994 Allard Engels

1995 Herold Dat

1996 Martijn Lust

1997 Joep Basten

1998 Jan Claes

2005 Kenny van Hummel 

2006 Marco Wesseling

2007 Rob Disseldorp

2008 Hans Bloks

2009 Marco Brus

2010 Benjamin Sydlik

2011 Dennis Smit

2012 Marco Brus

2013 Ferdi Frijters

2014 Koos Jeroen Kers

2015 Benjamin Sydlik

2016 Koos Jeroen Kers

2017 Fabio Jakobsen

In 2017 werd de 25e wielerronde in Bergeijk verreden. De eerste ronde was 35 jaar geleden in 1982. Enkele renners zoals Jeroen Blijlevens, Allard Engels en Kenny van Hummel die als amateur wonnen in Bergeijk wisten later als prof door te breken.
Drie renners wisten de kermisronde Bergeijk twee keer te winnen: Marco Brus, Benjamin Sydlik en Koos Jeroen Kers.

Uitslag wielerronde Bergeijk 11-07-2017 - Heren Elite_Belofte

  Naam Plaats Rugnr.

1

Fabio Jakobsen

HEUKELUM

42

2

Koos Jeroen Kers

AMSTELVEEN

24

3

Tim Kerkhof

NISTELRODE

22

4

Robbert de Greef

GELDROP

12

5

Lars van de Vall

Heemstede

38

6

Maik van der Heijden

SCHAIJK

48

7

Hans Dekkers

IJZENDIJKE

10

8

Jordi Talen

SPIJKENISSE

36

9

Wouter de Groot

DELFT

13

10

Tom Vermeer

MERKSPLAS (B)

39

11

Robbie Gevers

SCHIJNDEL

11

12

Willem Bok

MAREN-KESSEL

8

13

Jordi van Loon

LAGE ZWALUWE

27

14

Jorrit de Haas

EERSEL

14

15

Robbie van Bakel

DEURNE

6

16

Robert Solberg

NEERBEEK

47

17

Rowan Bergmans

MAREN-KESSEL

7

18

Maarten Hendrickx

BAARLE NASSAU

15

19

Max Hendrikx

HAPERT

45

Eerder geklasseerd

20

Benjamin Sydlik

WASSENBERG

35

21

Paul Gruithuijzen

BREUGEL

50

22

Justin Timmermans

HARDENBERG

49

23

Lieven Anthonise

Dordrecht

3

24

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven

21

25

Mike van Herk

BERGEIJK

16

26

Marco van Schijndel

Sint-Oedenrode

33

Uitslag wielerronde Bergeijk 11-07-2017 - Dames Elite_Belofte

  Naam Plaats Rugnr.

1

Nina Kessler

Velserbroek

35

2

Sandra van Veghel

ESCH

28

3

Melanie Klement

Diphoorn

16

4

Ymke Stegink

HEUSDEN

25

5

Amanda Jamieson

Waipukurau

14

6

Femke Geeris

GELDROP

9

7

Susanne Meistrok

ELSHOUT

20

8

Eveline de Groot

ZOETERMEER

36

9

Judith Bloem

Apeldoorn

5

10

Jet Wildeman

Nijmegen

30

11

Carleen Baas

BLADEL

3

12

Tone Hatteland Lima

NOORWEGEN

31

13

Kim Banga

EINDHOVEN

4

14

Delore Stougje

ZUIDLAND

34

15

Inge van der Heijden

SCHAIJK

11

16

Alicja Verhagen

Woerden

29

17

Sharon Dommanschet

ROOSENDAAL

8

18

Ayla Rudgley

Evatt

23

19

Ingeborg Bremmers

amstelveen

6

20

Nadia Stappenbelt

APELDOORN

24

21

Louisa Lobigs

BRUNSWICK

1

22

Britt Teunissen

YSSELSTEYN LB

26

23

Kerry Jonker

AUSTRALIA

32

24

Els Jorissen

DORDRECHT

15

25

Nielske Bremmers

VALKENSWAARD

7

26

Maaike Meistrok

ELSHOUT

19

27

Roos Anneveldt

Utrecht

38

Uitslag Kermisronde Bergeijk 2016 - Heren Elite_Belofte

Positie | Deelnemer | WOONPLAATS | rugnr.

  1. Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN 14
  2. Jasper de Laat MOERGESTEL 20
  3. Tom Vermeer MERKSPLAS (B) 34
  4. Robin Wennekes DODEWAARD 36
  5. Coen Vermeltfoort VLIJMEN 35
  6. Robbie van Bakel DEURNE 52
  7. Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL 31
  8. Johim Ariesen RHENEN 51
  9. Pascal Aandewiel AMSTERDAM 1
  10. Jeroen Breewel WILNIS 3
  11. Jordi Talen SPIJKENISSE 30
  12. Steven Stenekes BENNEKOM 28
  13. Robert Frederique MOL 53
  14. Marcel Wouters GROESBEEK 47
  15. Wayne Stijns BUNDE 48
  16. Jeroen Janssen NIJMEGEN 55
  17. Niels Wubben DORST 40
  18. Sven Noels BALEN 39
  19. Sjors Dekker ANDIJK 57
  20. Maarten Hendrickx BAARLE NASSAU 43
  21. Jordi van Loon LAGE ZWALUWE 21
  22. Abe Celi OOSTERHOUT 56
  23. Jorrit de Haas EERSEL 9
  24. Kevin Minten MILL 42
  25. Robbert de Greef GELDROP 50
  26. Paul Dekkers GERWEN 41
  27. Mart Muskens HEESBEEN 49
  28. Justin Timmermans HARDENBERG 45
  29. Rowan Bergmans MAREN-KESSEL 2
  30. Edwin Arts HELMOND 54
  31. Jan-Willem Kamphof EINDHOVEN 13

DNF Chris van Brussel VELDHOVEN 4
DNF David van Eerd BREDA 58
DNF Remco Esselaar STEIN LB 7
DNF Robbie Gevers SCHIJNDEL 8
DNF Max Hendrikx HAPERT 46
DNF Koen van de Klundert WOENSDRECHT 17
DNF Joey van Manen VEENENDAAL 22
DNF Hein Smits WIJCHEN 26
DNF Tristan Timmermans HARDENBERG 44
DNF Jurjen Varkevisser UDEN 32
DNF Douwe Verberne LIEROP 33
DNF Ronan van Zandbeek SCHIJNDEL 38

Uitslag Kermisronde Bergeijk 2016 - Dames Elite_Belofte

Positie | Deelnemer | WOONPLAATS | rugnr.

  1. Vera Koedooder APELDOORN 18
  2. Sandra van Veghel ESCH 40
  3. Winanda Spoor APELDOORN 48
  4. Jip van den Bos OOST-KNOLLENDAM 5
  5. Evy Kuijpers LIEROP 21
  6. Maaike Boogaard SITTARD 4
  7. Melanie Hessling LANDGRAAF 11
  8. Karlijn Swinkels HANDEL 43
  9. Maud Kaptheijns WESTERHOVEN 16
  10. Claudia Koster ASSENDELFT 20
  11. Arianna Pruisscher NIEUW DORDRECHT 46
  12. Britt Teunissen YSSELSTEYN LB 39
  13. Céline van Houtum DEN DUNGEN 14
  14. Femke Geeris GELDROP 8
  15. Susanne Meistrok ELSHOUT 29
  16. Arenda Grimberg BAARLE NASSAU 49
  17. Carleen Baas DEN DUNGEN 1
  18. Linda Poelstra-Ringlever BERG EN DAL 33
  19. Maaike Brandwagt SITTARD 6
  20. Esther van Leeuwe KRIMPEN AAN DEN IJSSEL 22
  21. Aniek van Alphen HAPERT 47
  22. Rachelle van Kappel WOERDEN 45
  23. Anne de Ruiter POLSBROEK 37
  24. Anne Posthuma WIJCHEN 51
  25. Lana Verberne BERGEIJK 42
  26. Janneke van Doorn UTRECHT 44
  27. Amanda Jamieson NIEUW ZEELAND 15
  28. Christina Koep KERPENSINDORF 19
  29. Ingeborg Bremmers VALKENSWAARD 7
  30. Natalie Kerwin NIEUW ZEELAND 17
  31. Bianca Lust OOSTZAAN 24
  32. Rosan Baas DEN DUNGEN 2
  33. Ariane Horbach BOCHHOLZ (D) 13
  34. Lysanne Rohde PRINSENBEEK 36
  35. Esther Meisels USA 27
  36. Lynette Benson ZUID AFRIKA 3
  37. Sanne Smits WYCHEN 52
  38. Anouk Reen EINDHOVEN 50
  39. Natalia Franco COLOMBIA 9
  40. Tess Ruth Olivier USA 32
  41. Anja Gerber ZUID AFRIKA 10
  42. Nocolene Marais ZUIDAFRIKA 25
  43. Danielle Viola Strydom ZUID AFRIKA 38
  44. Patricia Nuyens EERSEL 31

DNF Sophie Pulford NIEUW ZEELAND 34

Uitslag Recreanten Groot Bergeijk Klassement Kermisronde Bergeijk 2016

Positie | Deelnemer | WOONPLAATS | Rugnr.

  1. Mike van Herk BERGEIJK 22
  2. Martijn Schippers BERGEIJK 10
  3. Frank Dirx WESTERHOVEN 9
  4. Hans Westerveld LUYKSGESTEL 11
  5. Ralf Verhoeven BERGEIJK 18
  6. Rolf van Empel BERGEIJK 20
  7. Dennie Rombouts LUYKSGESTEL 32
  8. Dick Stoorvogel NEERPELT 15
  9. Will Boudewijns BERGEIJK 12
  10. Erik van Orsouw LUYKSGESTEL 16
  11. Dion Koch NEERPELT 23
  12. Harm Rombouts BERGEIJK 17
  13. Johnny Bosmans BERGEIJK 14
  14. Luc Cuypers LUYKSGESTEL 26

Winnaars Rabo Dikke Banden Race 2016 Bergeijk

7 jaar

  1. Thijs van den Dungen
  2. Jelle Tops
  3. Sven Verbunt
    Eerste meisje: Nienke Kanen

8 jaar

  1. Matt Royakkers
  2. Dylano Boogerd
  3. Luukvan den Dungen
    Eerste meisje: Gaelle Dusable

9 jaar

  1. Jori Sleddens
  2. Jasper Schijvens
  3. Elmi Kuyken
    Eerste meisje: Elmi Kuyken

10 jaar

  1. Esmee Cremers
  2. Tygo Rutten
  3. Sed Lemmens
    Eerste meisje: Esmee Cremers

11 jaar

  1. Tycho Hoeks
  2. Jorn van de Meerakker
  3. Daan van Haag 
    Eerste meisje x

12 jaar

  1. Kas Kuijken
  2. Nick Kuyken
  3. Stan Smeets
    Eerste meisje x

Uitslag wielerronde Bergeijk 14 juli 2015 - Elite

Elite vrouwen :

  1. Vera Koedooder
  2. Evy Kuijpers
  3. Britt Teunissen

 

Elite mannen:

  1. Benjamin Sydlik
  2. Jeroen Breewel
  3. Coen Vermeltfoort

Uitslag wielerronde Bergeijk 14 juli 2015 - Recreanten

Recreanten:

  1. Giel Muller
  2. Jan Burgmans
  3. Jan Hoeks

 

Tussenstand Recreanten Groot Bergeijk:

  1. Jan Hoeks
  2. Ruud van Ballegooij
  3. Hans Westerveld

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 14 juli 2015

7 jaar

  1. Neel Lepelaars
  2. Jan Rodenburg
  3. Beau Willems
    1e Meisje: Imke van Zijl

 

8 jaar

  1. Tristan Peels
  2. Fer van Dooren
  3. Ron Baudewijns

 

9 jaar

  1. Tigo Rutten
  2. Esmee Cremers
  3. Koen Smeets
    1e Meisje: Esmee Cremers

 

10 jaar

  1. Nele van Gorp
  2. Mike Coppelmans
  3. Jorn van de Meerakker
    1e Meisje: Nele van Gorp

 

11 jaar

  1. Rik Burgmans
  2. Kas Kuijken
  3. Stan Smeets
    1e Meisje: Aishia Kirkels

 

12 jaar

  1. Andries Droste
  2. Mart Coppelmans
  3. Jan Daniels

Uitslag wielerronde Bergeijk 16 juli 2013 - Elite-Mannen/BeloftenCriterium

 

Deelnemer

Woonplaats

Rugnr.

1

Ferdi Frijters

BERKEL-ENSCHOT

18

2

Koos Jeroen Kers

AMSTELVEEN

27

3

Koen Bouwman

ULFT

56

4

Ferdi van Katwijk

OVERLOON

26

5

Pim de Beer

BAKEL

3

6

Patrick Bos

AMSTELVEEN

6

7

Luuk de Beer

BAKEL

4

8

Teun van Poppel

HILVARENBEEK

35

9

Rik van IJzendoorn

TIEL

23

10

Geert van der Weijst

REUSEL

47

11

Johim Ariesen

RHENEN

63

12

Marco Brus

SCHIJNDEL

11

13

Eddy van IJzendoorn

TIEL

22

14

Tim Ariesen

RHENEN

64

15

Benjamin Sydlik

DUITSLAND

54

16

Lars van de Vall

OUDERKERK AAN DE AMSTEL

43

17

Robin Wennekes

DODEWAARD

48

18

Jeroen Janssen

NIJMEGEN

24

19

Twan Castelijns

HAPERT

12

20

Edwin Arts

OVERLOON

1

21

Ruud Kooijmans

BEEK EN DONK

28

22

Joren Segers

LOMMEL

40

23

Dylan van Baarle

ZOETERMEER

2

24

Roy van Heeswijk

SINT-OEDENRODE

20

25

Rick Sabel

DUITSLAND

62

26

Joost van der Burg

NOOTDORP

50

27

Joop de Gans

HOOGERHEIDE

57

28

Ian Peter Richards

ARNHEM

51

29

Mark Knoops

SOMEREN

61

30

Ronald Roos

MERKSPLAS (B)

36

31

Rick Craenen

NEDERWEERT

13

32

Robbert de Greef

GELDROP

60

33

Dirk Jansen

VALKENSWAARD

53

34

Jochem Hoekstra

HAREN GN

65

35

Mike Mulkens

HAMOND ACHEL

58

36

Lennard Hofstede

POELDIJK

21

37

Bart Dielissen

BREDA

14

38

Robbie Gevers

SCHIJNDEL

19

39

Patrick van Leeuwen

HILVARENBEEK

29

40

Patrick Ruckert

LIEROP

38

41

Twan van den Brand

VOLKEL

7

42

Marco Brienissen

OPHEUSDEN

8

43

Steven Lammertink

ENTER

55

44

Gijs Vierling

VELDHOVEN

45

DNF

Paul Dekkers

GERWEN

49

DNF

Ruben Dorren

AMSTERDAM

16

DNF

Rob Fleerakkers

HAPERT

17

DNF

Remko Kramer

BRAAMT

66

DNF

Marcel Lommers

SPRANG-CAPELLE

31

DNF

Thijs Poelstra

NIJMEGEN

34

DNF

Wouter van Roosmalen

SINT-OEDENRODE

37

DNF

Mark Solberg

GREVENBICHT

59

DNF

Lars Vierbergen

BOXTEL

44

DNF

Francis Vos

BEST

46

DNF

Nicolas Woods

AUSTRALIA

52

 

Uitslag wielerronde Bergeijk 16 juli 2013 - Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-VrouwenCriterium

 

Deelnemer

Woonplaats

Rugnr.

1

Vera Koedooder

APELDOORN

14

2

Sarah Roy

SIDNEY

30

3

Geerike v.d. Breggen-Schreurs

ZWOLLE

4

4

Judith Bloem

APELDOORN

3

5

Marjolein Claessen

HOEVEN

8

6

Mary Rose Postma

MAASTRICHT

21

7

Lauren Kitchen

AUSTRALIë

31

8

Esra Tromp

COEVORDEN

33

9

Kelly Markus

HOOFDDORP

17

10

Veerle Goossens

BAKEL

10

11

Maud Kaptheijns

WESTERHOVEN

12

12

Janneke Busser-Kanis

AMERSFOORT

7

13

Nancy van der Burg

NOOTDORP

6

14

Sandra van Veghel

ESCH

25

15

Tone Hatteland

NOORWEGEN

32

16

Nikki Harris

GROOT BRITTANIE

36

17

Carleen Baas

DEN DUNGEN

1

18

Natasja Nieuwenhuizen

S-GRAVENZANDE

19

19

Manon Klomp

TILBURG

13

20

Daniëlle Lissenberg

DEN HAM GN

15

21

Kim Wouters

BLADEL

27

22

Yukiyo Hori

YOKOHAMA

34

23

Ingeborg Bremmers

VALKENSWAARD

5

24

Chris van den Bergh

NIJMEGEN

38

25

Ilse Miltenburg

ECK EN WIEL

18

26

Britt Teunissen

YSSELSTEYN LB

24

27

Melissa Slewe

ASSENDELFT

23

28

Nicole Vernhout

APELDOORN

37

29

Amy Luijten

MUNSTERGELEEN

16

30

Suzanne Huijs

BELFELD

11

DNF

Inga Genyte

EINDHOVEN

9

DNF

Anouk Rockx

OUD-GASTEL

29

DNF

Pauliena Rooijakkers

ASTEN-HEUSDEN

35

DNF

Lana Verberne

LIEROP

26

 

Uitslag wielerronde Bergeijk 16 juli 2013 - Recreanten

Rugnr*

Naam

GBK
Pnt

Uitslag
Bergeijk

Eind
klas.
RGB

7

Rob Heijmans

43

20

66

24

Harm Rombouts

37

19

56

5

Jan Burgmans

28

18

46

15

John van Veldhoven

30

17

47

21

Patrick Gerards

30

16

48

11

Mark vd Hoogen

22

15

37

14

Ruud van Ballegooij

15

14

29

25

Niels van de Zanden

39

13

52

13

Frank van der Meyden

20

12

32

18

Hans Westerveld

29

11

40

4

Jan van Dijk

10

10

20

1

Frank Wouters

0

9

9

2

Wil Slenders

11

8

19

27

Bart Kuijken

8

7

15

19

Dennie Rombouts

2

6

8

28

Hans Jansen

22

5

33

17

Ben Hebing

0

4

4

6

Noud Kuijken

0

3

3

26

Dirk Hoeks

15

0

15

16

Dion Koch

12

0

12

12

Marc van Gorp

0

0

0

20

Jan Hoeks

0

0

0

*Gesorteerd op klassering GBK

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 16 juli 2013

7 jaar

  1. Rins van Loon
  2. 2.Finn Thijssen
    Eerste meisje: Esmee Cremers

 

8 jaar

  1. Timo v. Ginkel
  2. Mike Coppelmans
    Eerste meisje: Nele van Gorp

 

9 jaar

  1. Kas Kuyken
  2. Philippe le Clerq
  3. Biem van Loon
    Eerste meisje: Lonneke van Montfort

 

10 jaar

  1. Mat van Gorp
  2. Andries Droste
  3. Ryan Leijten
    Eerste meisje: Alysha Peels

 

11 jaar

  1. Jannewim Daris
  2. Glenn Theus
  3. Jim Bartholomeus
    Eerste meisje: Jacqueline le Clerq

 

12 jaar

  1. Ferry kolen

Uitslag wielerronde Bergeijk 10 juli 2012 - Elite

Elite - dames

  Naam Plaats
1 Nina Kessler Velserbroek
2 Anne Arnouts Kalmthout
3 Marjolein Claessen Hoeven
     

Elite - heren

  Naam Plaats
1 Marco Brus Schijndel
2 Twan van den Brand Volkel
3 Koos Jeroen Kers Amstelveen

Uitslag wielerronde Bergeijk 10 juli 2012 - Recreanten

  Naam Woonplaats
1 Patrick Geraerts Luijksgestel
2 Jan Burgmans Bergeijk
3 Dion Koch neerpelt
4 John van Veldhoven Luijksgestel
5 Hans Westerveld Luijksgestel
6 Frank Wouters Bergeijk
7 Marc van den Hoogen Luijksgestel
8 Cris Toonders lommel
9 Ruud Bellenmakers Luijksgestel
10 Frank van der Meyden Luijksgestel
11 Jordy Lemmens Bergeijk
12 Rob Heymans Bergeijk
13 Will Vlemmix Bergeijk
14 Niels van der Zanden Bergeijk
15 Koen van den Dungen Luijksgestel
16 Ralf Verhoeven Bergeijk
17 Joost Willems Bergeijk

 

Eindstand Recreanten Groot Bergeijk 2012

Naam Woonplaats Eindstand
1 Koch Dion Neerpelt 62
2 Patrick Geraerts Luijksgestel 59
3 Chris Toonders Luijksgestel 50
4 Frank Wouters Bergeijk 49
5 Marc van den Hoogen Bergeijk 48
6 Hans Westerveld Bergeijk 44
7 Rob Heijmans Luijksgestel 44
8 Ruud Bellemakers Luijksgestel 43
9 John van Veldhoven Luijksgestel 39
10 Frank van der Meijden Bergeijk 27
11 Will Vlemmix Bergeijk 17
12 Koen van den Dungen Luijksgestel 10

 

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 10 juli 2012

7 jaar

1 Jorn v.d. Meerakker Bergeijk
2 Niek v. Zijl Bergeijk
3    

8 jaar

1 Kas Kuijken Bergeijk
2 Rik Burgmans Bergeijk
3 Biem van Loon Bergeijk

9 jaar

1 Mat van Gorp Bergeijk
2 Tuur Burgmans Bergeijk
3 Jan Daniels Bergeijk
EM Alyshya Peels Bergeijk

10 jaar

1 Sieb van Gorp Bergeijk
2 Jannewim Daris Bergeijk
3 Glenn Theus Bergeijk
EM Jacqueline Clercq Bergeijk

11 jaar

1 Dean Peels Bergeijk
2 Rick Wouters Bergeijk
3 Ferry Kolen Bergeijk

12 jaar

1 Rick Cremers Bergeijk

EM = eerste meisje

Uitslag Wielerronde Bergeijk 12 juli 2011 - Recreanten

  1. Jan Burgmans
  2. Bram van Kooij
  3. Ruud van Ballegooij
  4. Dion Koch
  5. Patrick Geraerts
  6. Cris Toonders
  7. Maartie Antonis
  8. John van Veldhoven
  9. Hans Westerveld
  10. Joep Rombouts
  11. Ronny Theunissen
  12. Dhr. Schutters
  13. John Kox
  14. Joost de Backer
  15. Frank van der Meijden
  16. Carlo Daemen
  17. Koen van den Dungen
  18. Ruud Bellemakers
  19. Will Vlemmix

Uitslag Wielerronde Bergeijk 12 juli 2011 - Recreanten Klassement Groot Bergeijk

  1. Jan Burgmans
  2. Dion Koch
  3. Ruud van Ballegooij
  4. Cris Toonders
  5. John van Veldhoven

Uitslag Wielerronde Bergeijk 12 juli 2011 - Junioren-vrouwen

  1. Rebecca Talen - RSC De Zuidwesthoek
  2. Kelly Markus - HSC De Bataaf
  3. Veerle Goossens - TWC De Kempen
  4. Rowena Van De Klundert - RSC De Zuidwesthoek
  5. Kirsten Coppens - RSC De Zuidwesthoek
  6. Sophie De Ruijter - PRC Delta
  7. Rita Imstepf
  8. Stefanie Bochsler
  9. Domenique Van Santen - LRTV Swift
  10. Britt Teunissen - TWC De Kempen
  11. Lauren Arnouts - WV De Jonge Renner
  12. Lianne Bal - RWC Ahoy
  13. Anne Peer - WV Uden
  14. Caren Commissaris
  15. Nardie Van Ginneken - RSC De Zuidwesthoek
  16. Mascha Mulder - Restore Cycling
  17. Ashlynn Van Baarle - Restore Cycling
  18. Renee Renders

DNF Maud Kaptheijns - TWC De Kempen

Uitslag Wielerronde Bergeijk 12 juli 2011 - Nieuweling-vrouwen

  1. Lysanne Rohde - RSC De Zuidwesthoek
  2. Melissa Steenhof - WV Woonexpo Kapenga
  3. Demi De Jong
  4. Lotte Eikelenboom - DRC De Mol
  5. Haliegh Dolman - W.C.L. Bergklimmers
  6. Anouk Van Vliet - RSC De Zuidwesthoek
  7. Ramona Bärlocher
  8. Bianca Lust - ARC Ulysses
  9. Irene Gerritsen - TWC T Verzetje
  10. Kinga Quaaden - W.C.L. Bergklimmers
  11. Denise Grimberg
  12. Simone Cornelisse - ZRTC Theo Middelkamp
  13. Anouk Rijff - TWC De Kempen
  14. Kyara Stijns - W.C.L. Bergklimmers
  15. Romy Adegeest - WTC Woerden
  16. Anne Michiels
  17. Whitney Paumen - W.C.L. Bergklimmers
  18. Amy Luijten
  19. Jill Veldman - TWC T Verzetje
  20. Loes Adegeest

Uitslag wielerronde Bergeijk 12 juli 2011 - Elite/Beloften

  1. Dennis Smit - Metec Cycling Team
  2. Thomas Rabou - RealCyclist.com
  3. Marco Brus - Rucanor - Line Cyclingteam
  4. Robbert De Greef - Baby-dump/Lemmens/Wilvo Wielerteam
  5. Johim Ariesen - Cyclingteam Jo Piels
  6. Ronald Roos - DRC De Mol
  7. Harm Van Der Sanden - Baby-dump/Lemmens/Wilvo Wielerteam
  8. Ferdi Van Katwijk - RTC De Hoekse Renners
  9. Eddy Van Ijzendoorn - JvR De Batauwers
  10. Michael Schweizer - Team Nutrixxion Sparkasse
  11. Corne Van Kessel - Telenet-Fidea Cycling Team
  12. Sebastian Forke - Team Nutrixxion Sparkasse
  13. Mark Knoops - TWC Tempo
  14. Tim Kleinloog - TWC Tempo
  15. Jan Coolen - TWC Tempo
  16. Nick Bierens - TWC Het Snelle Wiel
  17. Ralf Hamers - WV Schijndel
  18. Giel De Nijs - TWC Tempo
  19. Roy De Waal - Parkhotel Rooding Cycling Team
  20. Rick Craenen - RTC De Hoekse Renners
  21. Teun Van Poppel - TWC Het Snelle Wiel
  22. Willie Smit
  23. Ruud Kooijmans - Baby-dump/Lemmens/Wilvo Wielerteam
  24. Erik Van Stratum - TML Dommelstreek
  25. Gustav Swagemakers - Team Brabant 2000
  26. Twan Castelijns - TWC Het Snelle Wiel
  27. Ken Hanson - Jelly Belly Presented By Kenda')

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 12 juli 2011 - serie 1

  1. Kas Kuyken
  2. Biem v. Loon
  3. Rik Burgmans

Eerste meisje: Suus van der Lee

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 12 juli 2011 - serie 2

  1. Tuur Burgmans
  2. Jens Bottram
  3. Yara van Ginkel

Eerste meisje: Yara van Ginkel

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 12 juli 2011 - serie 3

  1. Jannewim Daris
  2. Sven Teunissen v Manen
  3. Jim Bartholomeus

Eerste meisje: Yente van Ginkel

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 12 juli 2011 - serie 4

  1. Sem Rombouts
  2. Rick Wouters
  3. Fin Termaten

Eerste meisje: Bregje Theuws

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 12 juli 2011 - serie 5

  1. Rick Cremers
  2. Kelvin Kanen
  3. Danique Loos

Eerste meisje: Danique Loos

Uitslag Rabo Dikke Banden Race Bergeijk 12 juli 2011 - serie 6

  1. Ralph Daris
  2. Kevin Weijers
  3. Jordi Weijers

Eerste meisje: Melissa vd. Heijden

LET OP ! Deze website gebruikt cookies.

Wanneer u niet akkoord gaat met gebruik van onze cookies dient u uw browser aan te passen. Meer info

Akkoord

Deze website maakt gebruik van cookies om het fuctioneren en het gebruik van deze website te verbeteren. Ook maken wij gebruik van cookies van derden (social media). Er zal op geen enkele wijze contact kunnen worden gemaakt met gebruikers door middel van de cookies.

Voor het instellen weigeren van cookies in je browser, kijk op de onderstaande links voor instructies:

Our website is protected by DMC Firewall!